• PLA1
  • PLA3
  • PLA4
  • PLA5

Półfinał wojewódzki w piłce halowej w ramach Igrzysk Dzieci - 16.11.2021 r. Ujazd.

Nasi chłopcy po efektownych zwycięstwach w poprzednich zawodach, tym razem nie podołali zadaniu jakim był awans do finału wojewódzkiego. Po dwóch remisach i jednej porażce ostatecznie zajęli III miejsce. W sumie w tej edycji Igrzysk Dzieci uczniowie PSP Turawa rozegrali 13 meczów , zdobyli 32 punkty, strzelili 40 bramek, stracili 16. Gratulacje !!!

Finał powiatu w halowej piłce nożnej 4.11.2021 r. Tułowice

Wspaniały sukces odnieśli nasi uczniowie w finale powiatu, zajęli I miejsce i awansowali do półfinału wojewódzkiego. To już trzecie zawody bez straty punktu i tym razem trzy zwycięstwa
Turawa - Szczedrzyk 4:0
Turawa - Tułowice 4:0
Turawa - Dąbrowa 4:1
Od lewej stoją : M. Wielgus, M. Stotko , M. Wyrwich, O. Bednarski , F. Ponitka, O. Knosala, A. Golla, A. Pyka

Biegi przełajowe - mistrzostwa powiatu - Dąbrowa 13.10.2021 r.

Dwa medale przywieźli nasi młodzi sportowcy z mistrzostw powiatu w biegach przełajowych. Igor Bal zdobył srebrny medal w biegu indywidualnym. M. Stotko,  O. Knosala, A. Golla, M. Wielgus zajęli III miejscu w klasyfikacji drużynowej

Igrzyska Młodzieży Szkolnej - mistrzostwa gminy w halowej piłce nożnej

Turawa 12.10.2021r. Hala im.  J. Halupczoka . W mistrzostwach gminy wzięły  udział 2 drużyny dziewcząt i 4 drużyny chłopców . Nasi chłopcy zajęli III miejsce.

Festiwal sztafet 26.09.2021 Ozimek

Ozimek 26.09.2021 r.

Nowy rok szkolny rozpoczął się od nowej konkurencji : Festiwal sztafet. Naszą szkołę reprezentowały dwie sztafety szwedzkie (100m + 200m + 300m + 400m) . Lepiej spisały się dziewczęta , które zajęły II miejsce . Chłopcy uplasowali się na IV miejscu.

MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA – INDYWIDUALNE BIEGI PRZEŁAJOWE – ONLINE

1.06.2021 roku odbyły się mistrzostwa województwa w biegach przełajowych w systemie online. Nasi uczniowie ponownie uzyskali bardzo dobre wyniki . W roczniku  2009 kolejny raz Olaf Bednarski okazał się najlepszy i wynikiem 3:34 zdobył mistrzostwo województwa.

Pozostałe kategorie i miejsca:

2010 chłopcy

Adam Golla VI